ČLÁNKY

Přírodní sladidla

1.9.2017

Neustálým tématem k diskuzi je všemi obávaný cukr. Většina lidí, kteří se zajímají o zdravý životní styl, si už našla nějakou variantu, jak sladit, tedy pokud sladit vůbec potřebují. I my Vám chceme sdělit nějaké přírodní varianty, které nabízíme v našem obchodě pro oslazení Vašeho života.

Dopolední svačina

7.6.2017

Je tady další pokračování našeho jídelníčku vrcholového sportovce. Dopolední svačinu dělí od snídaně cca 3 hodiny. Jelikož jsem neustále na cestách a mimo domov, často k svačině volím produkty, které vždy najdu v mé blízkosti. V dopoledních hodinách můžeme ještě přijímat sacharidy. A protože máme skoro celý den před sebou a v odpoledne sportujeme, volím tyto varianty dopolední svačiny:

Seriál denní jídelníček: Snídaně

6.4.2017

Hromadily se nám dotazy, co jíme s Petrem při vrcholovém sportu. Připravili jsme pro vás takový malý serial našeho denního jídelníčku.

Nejsem žádný výživový specialista ani poradce, jen se delší dobu zajímám o zdravou a sportovní stravu. Moje sportovní aktivity během dne se skládájí z jednoho až tří tréninků. Proto volím k snídani variantu, která mně dodá energii, je bez cukru a nezatěžuje moje tělo lepkem. Jelikož miluji ovesné vločky, tak je opravdu snídám skoro každý den.

Proč si dát každý den hrst mandlí

21.2.2017

Většina z nás mandle mlsá jen tak. Objevují se téměř na každém stole, při oslavách nebo třeba večer u televize. Je důležité ale mít na paměti, že ideální jsou mandle přírodní, tedy nesolené a nepražené. Doporučujeme dát si malou hrst ke snídani či svačině. Věděli jste, že z mandlí se dají připravit zdravější varianty dortů, dezertů a nesmíme také zapomenout na mandlové mléko a máslo.

Děkujeme, že ses zastavil/a

Ještě chvilku počkej. Napiš nám svoje jméno a e-mail a my ti dáme vědět, jakmile se objeví zajímavá novinka ze zákulisí, recept nebo akce.

Buď v obraze a dívej se nám pod ruce

Tvůj tým HonestMarket

DĚLÁME VÁM RADOST, A TO DĚLÁ RADOST NÁM

Kromě velmi vstřícného a rychlého jednání obchodu oceňuji hlavně kvalitu. Lepší ořechy jsem online nenakoupila! Dál oceňuji bezlepkový výběr. Ráda experimentuji a mám vždy na výběr z mnoha novinek. Vřele doporučuji

100%
Kateřina ověřený zákazník Heuréky

Kvalitní produkty Skvělá komunikace S perfektní péčí zabalené balíčky k přepravě

100%
Iveta Ověřený zákazník Heuréky

Super obchod a náseldná péče o zákazníka mohu doporučit všem kteří chtějí začít zdravě jíst

100%
verusskkaa Ověřený zákazník Heuréky

Velice příjemní lidé spravující tento web.Milý a osobní přístup. Kvalitní a chutné zboží. Určitě doporučuji. Já osobně se sem budu ráda vracet.

100%
Romana Ověřený zákazník Heuréky

Přihlaš se do newsletteru

Budeš dostávat zajímavé novinky ze zákulisí, recepty a naše akce.
Bude to stát za to.