ČLÁNKY

Přírodní sladidla

1.9.2017

Neustálým tématem k diskuzi je všemi obávaný cukr. Většina lidí, kteří se zajímají o zdravý životní styl, si už našla nějakou variantu, jak sladit, tedy pokud sladit vůbec potřebují. I my Vám chceme sdělit nějaké přírodní varianty, které nabízíme v našem obchodě pro oslazení Vašeho života.

Dopolední svačina

7.6.2017

Je tady další pokračování našeho jídelníčku vrcholového sportovce. Dopolední svačinu dělí od snídaně cca 3 hodiny. Jelikož jsem neustále na cestách a mimo domov, často k svačině volím produkty, které vždy najdu v mé blízkosti. V dopoledních hodinách můžeme ještě přijímat sacharidy. A protože máme skoro celý den před sebou a v odpoledne sportujeme, volím tyto varianty dopolední svačiny:

Seriál denní jídelníček: Snídaně

6.4.2017

Hromadily se nám dotazy, co jíme s Petrem při vrcholovém sportu. Připravili jsme pro vás takový malý serial našeho denního jídelníčku.

Nejsem žádný výživový specialista ani poradce, jen se delší dobu zajímám o zdravou a sportovní stravu. Moje sportovní aktivity během dne se skládájí z jednoho až tří tréninků. Proto volím k snídani variantu, která mně dodá energii, je bez cukru a nezatěžuje moje tělo lepkem. Jelikož miluji ovesné vločky, tak je opravdu snídám skoro každý den.

Proč si dát každý den hrst mandlí

21.2.2017

Většina z nás mandle mlsá jen tak. Objevují se téměř na každém stole, při oslavách nebo třeba večer u televize. Je důležité ale mít na paměti, že ideální jsou mandle přírodní, tedy nesolené a nepražené. Doporučujeme dát si malou hrst ke snídani či svačině. Věděli jste, že z mandlí se dají připravit zdravější varianty dortů, dezertů a nesmíme také zapomenout na mandlové mléko a máslo.

Děkujeme, že ses zastavil/a

Ještě chvilku počkej. Napiš nám svoje jméno a e-mail a my ti dáme vědět, jakmile se objeví zajímavá novinka ze zákulisí, recept nebo akce.

Buď v obraze a dívej se nám pod ruce

Tvůj tým HonestMarket

DĚLÁME VÁM RADOST, A TO DĚLÁ RADOST NÁM

Doporučuji Všem,výborní a ochotní lidé, velký výber zdravých dobrůtek, rychlá doprava a také se mi líbí jejich recepty.

100%
Astasta Ověřený zákazník Heuréky

Objednávka dorazila bleskurychlým tempem a celá nevydržela ani pět minut :-) Už si dopřávám Raw tyčku s příchutí Apple & Cinnamon! Ať to šlape HonestMarket!

100%
Michaela Rosenbergová‎

Jsou malí, začínají, ale dělají to s láskou, která je z komunikace cítit. Takže mi to stačí. Jen tak dále.

100%
100K Ověřený zákazník Heuréky

Dobrý den, dnes jsem si objednávku u Vás úspěšně vyzvedla a jsem moc spokojená. Děkuji za rychlé a bezproblémové vyřízení, balíček dorazil v pořádku. Váš dáreček navíc mě velmi potěšil a také za něj moc děkuji. Určitě Vaše stránky budu sdílet a doporučím dál. Mějte se krásně ;)

100%
Šárka Grulichová

Přihlaš se do newsletteru

Budeš dostávat zajímavé novinky ze zákulisí, recepty a naše akce.
Bude to stát za to.