KDO MÁ HONEST MARKET NA SVĚDOMÍ

Tým Honest Market

AHOJ,

jsme tři kamádi z Kladna, kteří mají velkou slabost pro dobré a zdravé jídlo. Při vaření rádi experimentujeme a neustále zkoušíme nové suroviny. Naše kuchařeské "umění" jsme začali před časem popisovat na blogu www.pgfoodies.cz. Často jsme se shodli, že máme problém s dostupností různých ingrendiencí, a tak jsme si jednoho dne řekli "pojďme si vytvořit náš obchod".

Více jak 8 měsíců jsme pracovali po večerech, nocích a víkendech na Honest Marketu. Desítky hodin jsme nad jídlem probírali, jak toto malé online dítě přivést na svět. Podnikli jsme náš první pracovní výlet za hranice a poznali osobně první dodavatele. Práce na Honest Marketu je zábava i dřina zároveň. Nyní jsme na úplném začátku. Buďte prosím s námi trpěliví. Tak jako malé dítko roste a učí se, bude se i náš e-shop pomalu a jistě zdokonalovat, rožšiřovat nabídku... jednoduše růst.

NAŠE ZÁSADY

  • veškeré potraviny v e-shopu, sami jíme
  • snažíme se prodejem podporovat české výrobce
  • prodáváme potraviny bez lepku a rafinovaného cukru

Gabča

Miluje jídlo. Ať už je to snídaně, oběd či večeře, sladké nebo slané. Tráví hodiny v knikupectví a hledá inspiraci pro její a Petrův blog o vaření www.pgfoodies.com

GÁBINA
my@honestmarket.cz
+420 728 335 960

Petr

Vyzkoušel si paleo a primal stravu, ale postupně zařadil další potraviny. Je to velký sportovec. Prohání se na extraligových hokejbalových hříštích. S Gabčou si užívá vaření ve společné kuchyni. A když zrovna neochutnává, vymýšlí, jak zlepšit prožitek zákazníků na webu.

PETR
my@honestmarket.cz
+420 602 205 681

Tomáš

Je blázen do sportů. V současné době je fitness trenér a trenér hokeje. Má dva malé kluky a tak řeší stravu nejen pro sebe, ale právě i pro ně. Mít děti jako testery je výhra, jelikož ty vždy mluví pravdu.

TOMÁŠ
my@honestmarket.cz
+420 777 578 987

Děkujeme, že ses zastavil/a

Ještě chvilku počkej. Napiš nám svoje jméno a e-mail a my ti dáme vědět, jakmile se objeví zajímavá novinka ze zákulisí, recept nebo akce.

Buď v obraze a dívej se nám pod ruce

Tvůj tým HonestMarket

DĚLÁME VÁM RADOST, A TO DĚLÁ RADOST NÁM

Dobrý večer, všechny Vás zdravím a děkuji za super recept na rychlou a výbornou svačinku pro moje dva klučíky banán, datle a čoko-krém. Byli nadšení a já také :o))

100%
Kristýna Klempířová‎ ověrený zákazník Heuréky

chtěla bych vám podekovat za balíček z vašeho obchodu, dáreček s rajčátky i ručně psaný dopisek moc potěšil! Mnoho spokojených zákazníků a pěkné podzimní dny! S pozdravem

100%
Míša Tůmová

Díky za super servis a krásný přístup! Jiný tak vřelý e-shop fakt neznám! Krásně zabaleno, produkty jsou jedna báseň a moje srdce jste získali! Strašně moc vám fandím a jdu vás doporučovat dál:-) Děkuju!

100%
Bára

Dobrý den, dnes jsem si objednávku u Vás úspěšně vyzvedla a jsem moc spokojená. Děkuji za rychlé a bezproblémové vyřízení, balíček dorazil v pořádku. Váš dáreček navíc mě velmi potěšil a také za něj moc děkuji. Určitě Vaše stránky budu sdílet a doporučím dál. Mějte se krásně ;)

100%
Šárka Grulichová

Přihlaš se do newsletteru

Budeš dostávat zajímavé novinky ze zákulisí, recepty a naše akce.
Bude to stát za to.